Go to Top

HakkImIzda

AKTAŞ CAM & pvc

Bayilerimizin AKTAŞ PVC ‘ ye duydukları inanç ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılama çabasıyla artan satışlarımız, rakiplerimize üstünlüğümüzü hissettirmektedir. Sürekli ilerlemenin peşindeyiz.

Devamı

hAkkIMIZDA

ELAZIĞ ‘ da Esat AKTAŞ tarafından kurulan , 2001 yılında imalata başlayan AKTAŞ PVC ; Kuruluşundan bu güne geçen 16 yıllık sürede büyük atılımlar gerçekleştirdi.2001 yılında hizmete  imalatla başlayan AKTAŞ,  2003 yılında pvc distribütörlüğü ve aksesuar bölge bayiliği alarak , 2010 yılında   pvc destek sacı tesisi kurarak 1.500 m2 kapalı alanında ELAZIĞ ve DOĞU ANADOLU ‘ ya hizmet vermiştir.

2013 yılında hizmet alanını genişleten AKTAŞ PVC  Elazığ Ve Doğu Anadolu ile beraber Adana şubesiyle Doğu Akdeniz ' in , Batman şubesiyle Güneydoğu Anadolu ' nun ,Van  şubesiyle de  Doğu Anadolu ' nun nabzı olmuştur. Müşterilerine sadece PVC - AKSESUAR - CAM  satışı ile yetinmeyen AKTAŞ PVC bünyesine kattığı yeni distribütörlüklerle hizmeti zirveye taşımıştır.

Başlangıçta pvc , aksesuar , destek sacı , cam satışı yapan firmamız yaptığı yeni yatırımlarla üretim ve etki alanını günden güne arttırmıştır.2014 ' de daha iyi hizmet vermek adına AKTAŞ PVC  , ELAZIĞ Organize Sanayi ' de  24.000 m2 alan üzerine kurulu 8000 m2 kapalı alanı , yenilediği son sistem makinaları ile PVC ve CAM  sektöründe hızlı ve hassas bir şekilde üretimini devam ettirmektedir.Sektörden gelen ihtiyaçları ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için öncelikle mevcut makina parkurumuzu genişlettik.Bu kapasite artırımını yaparken özellikle günümüz şartlarına ve teknolojik gelişmelere uyum sağladık. En son teknoloji ürünü CNC konrollü cam kesim , ısıcam hattı ,konveksiyonel temper fırını , cnc pvc makinalarını bünyesine katarak hızlı ve hassas bir şekilde üretimini devam ettirmektedir.

GruP ŞİRKETLERİMİZ